İzmir Öztiryakiler Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Garantisi biten Öztiryakiler markalı ürününüz için teknik servis randevunuzu oluşturmak isterseniz web sayfamıza göz atabilir en kısa sürede teknik servis kaydınızı İzmir bölgesi için oluşturabilirsiniz.

0232 348 98 98

Size Özel Öztiryakiler Servisi İzmir

İzmir bölgesinde Öztiryakiler markalı elektrikli ev aletlerinin garantisi biten ürün grupları için tamir bakım ve yedek parça desteği sunuyoruz. İzmir içerisindeki Öztiryakiler Servis hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ilke ve servis prensiplerimize erişmek için aşağıda yer alan platforma göz atabilirsiniz.

İzmir Öztiryakiler Servisi Hizmeti

Ev içerisindeki en önemli cihazlar arasında yer alan ürün gruplarından biri de beyaz eşyalardır. İzmir bölgesinde bile birçok evde kullanılan Öztiryakiler gibi birçok beyaz markası son 20 yıllık süreç içerisinde endüstriyel anlamda daha da büyümüş diğer sektörlere nazaran dünya çapındaki pazar payını arttırarak daha çok kullanıcıya sunulmaya başlanmıştır. Bir evin olmazsa olmazlarından olan beyaz eşya diye nitelendirdiğimiz bu ürün grubu aslında buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi klima kombi elektrikli süpürge cihazlarından oluşmaktadır. Bu ürünlerin her birinin evin içerisinde farklı ihtiyaçları giderecek şekilde özellikleri olup birçok kullanıcı tarafından saydığımız tüm ürünler tercih edilmekte, son istatiksel verilere göre birçok tüketici tarafından da kullanılmaktadır. Öztiryakiler markası ise bu alandaki üretimleriyle öne çıkan markalardan birisidir. Markanın piyasada birçok beyaz eşya ürünü bulunmakta olup halen faal olarak kullanılmaya devam etmektedir. İzmir içerisinde yakaladığı başarılı satış oranı sayesinde akıllara kazınan bir marka haline gelen Öztiryakiler özellikle teknolojik özellikli cihazları kullanıcı dostu yenilikleriyle tercih edilmiş sağladığı kalite ve uygun donanımlar sayesinde başarılı ve bilinen beyaz eşya markaları arasındaki yerini almıştır. Bu yoğun kullanımlar her zaman olduğu gibi bu cihazların satış sonrasındaki İzmir Öztiryakiler Servisi ihtiyacını da doğurmuş bu nedenle Öztiryakiler markalı ürünlere sahip olan tüketicilerin arıza yaşaması durumunda teknik destek alabilmeleri büyük bir ihtiyacı doğurmuştur. Bu alanda hizmet veren firmalar arasında markalarla anlaşmalı servisler olabildiği gibi tamamen markalardan bağımsız servis istasyonları da yer almaktadır. Bizim gibi markalardan bağımsız Öztiryakiler ürününe sahip ürünlere hizmet veren firmalar genellikle sektörde "Özel Servis" olarak bilinmektedir. Bizler de kısaca açıklayacak olursak garantisi satış sonrası bitmiş Öztiryakiler ürünlerinize İzmir ve çevresinde Özel Öztiryakiler Servisi hizmeti sunuyor yukarıda saydığımız ürünlerde meydana gelen tüm donanımsal ve elektronik arızalarında uzman teknisyen ekibimizle çözüme kavuşturuyoruz. Tüm bu hizmetler için yerel bölgeniz olan İzmir içerisinde kurulan 5'den fazla bulundurduğu teknik servis aracı ile sadece Öztiryakiler markasına değil diğer tüm markalara da kendi bünyesinde servis hizmeti veren işletmemiz Öztiryakiler Servisi İzmir hizmetinde de kampanyalı fiyatları ile tüketicilerinin karşısına çıkmaya özen göstermekte böylece müşteri memnuniyeti alanında edindiği tecrübeleri sahada iş hayatına yansıtmaya özen göstermektedir.

İzmir Öztiryakiler Servisi İletişim Bilgileri

📞 İzmir Öztiryakiler Servisi Telefon Numarası ☎️ 0232 348 98 98
🕤 İzmir Öztiryakiler Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-19:00
🔧 Servis Tipi Özel Servis | İzmir Öztiryakiler Yetkili Servisi değildir.
📌 İzmir Öztiryakiler Servisi Konumu Bahçelievler, Halide Edip Adıvar Cd., 35150 Karabağlar/İzmir
💳 Geçerli Kredi Kartları : ✅ Troy Visa Mastercard Maestro vd.
👨‍🔧 Bölgede Bulunan Usta Sayısı : 8 Adet Öztiryakiler tamir ustası bulunmaktadır.
📅 İçerik Tarihi : 15.06.2024

Öztiryakiler Servisi İzmir | Servis Organizasyonu

İzmir içerisinde Öztiryakiler ürünleriniz için servis hizmeti alacaksanız hizmet aldığınız firmanın servis organizasyonunun iyi olması sizin için oldukça önemlidir. Servis organizasyonu konusunda kendini kanıtlamış firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak profesyonel bir anlayışla sizlere İzmir Öztiryakiler Servisi hizmeti vermekte garantisi satış sonrası bitmiş her türlü beyaz eşyanın, klimanın veya kombinin bakımını onarımını ve yedek parça teminini yapabilmektedir. Özellikle kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Öztiryakiler markasına da yıllardır Özel Servis desteği sağlayan teknik ekibimiz ofiste çağrıları karşılayan müşteri hizmetleri personelinden sahadaki teknisyenlerine kadar tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kurduğu servis organizasyonu sayesinde yıllardır İzmir içerisinde beyaz eşya arızalarında ilk akla gelen özel servisler arasında yerini almış bugüne kadar marka fark etmeksizin tamirini yaptığı tüm ürünler sayesinde sadakatli müşteri portföyünü her geçen yıla oranla %44 arttırmayı başarmıştır. Bugünlerde telefon üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimize halen aynı bakış açısı ile servis hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda temel amacımız çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı veya klima arızalarında teknik sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmaktır. Çünkü Öztiryakiler markalı beyaz eşyanızın arıza yapması durumunda oluşan mağduriyetin oldukça farkındayız. Bu nedenle Öztiryakiler Servis hizmetleri organizasyonlarımızda öncelikli temel amacımız her zaman hızlı bir şekilde kullanıcılarla teknik servisleri buluşturmak ve arızaları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bu nedenle İzmir bölgesine yaydığımız mobil servis araçlarımız sayesinde minimum 2 saat içerisinde her noktada sizlere hizmet verebiliyor araçlarımızda Öztiryakiler bulaşık makineleri çamaşır makineleri klima ve kombilerine dair bulunan yedek parçalar sayesinde aynı gün içerisinde makinelerinizde veya buzdolabınızda meydana gelen arızayı tamir edebiliyoruz. Üstelik yine araçlarımızda bulunan tüm ödeme yöntemleriyle uyumlu pos makinelerimiz sayesinde nakit haricinde ödeme yapabilmenize olanak sağlıyor kredi kartı ile peşin ödemelerinizde %25 indirimli fiyatlarımızla beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz.

Görüldüğü üzere Öztiryakiler Servisi İzmir hizmetlerimiz esnasında servis organizasyonumuzu tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak şekillendiriyor İzmir içerisindeki faaliyetlerimizi bu alanda yıllardır başarıyla kurduğumuz organizasyonla sürdürüyoruz.

İzmir Öztiryakiler Teknik Servisi | Güvenilir Servis Hizmeti

Güvenilir bir şekilde İzmir Öztiryakiler Servis hizmeti almak en az cihazınızın tamir edilmesi kadar önemlidir. Teknik işlerde işinin uzmanı ile çalışmak size hem zamandan hem de nakitten tasarruf sağlayacaktır. Bu kapsamda Özel Servis statüsünde İzmir bölgesindeki servis taleplerine yanıt vermek amacıyla kurulmuş işletmemiz marka fark etmeksizin sunduğu tüm bu teknik servis hizmetlerinde Öztiryakiler markası içinde standart olarak tüm markalar için sunduğu eşit servis kalitesini sunmakta böylece müşterilerine şeffaf bir ortamda edinebilecekleri en kaliteli teknik destek hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bugün İzmir bölgesinde çeşitli noktalara yayılmış yerel mobil servis ağları sayesinde Öztiryakiler markalı garantisi bitmiş buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombilerde geniş yedek parça stoğu sayesinde güvenilir servis hizmetinin ilk adımını tamamlamış ardından bünyesine kattığı ve aynı zamanda yetiştirdiği uzman tamirci ve teknisyenlerle tamir ve onarım işlemlerindeki memnuniyet oranı %91 arttırarak geçen yıla oranla müthiş bir sebatlı çalışma elde etmiştir. Bu kapsamda şimdiye kadar ki sunduğu hizmetlerde de geçerli olmak üzere kendisini tercih eden elektrikli ev aletleri kullanıcılarına her zaman 1 yıl boyunca tamir sonrası değişen veya tamiri yapılan parçalara ücretsiz destek sunmuş cihazın arıza yapma sebebini müşterilerine detaylıca anlatmış arıza yapan parçanın tamirini tercih ederek her zaman parça değişim odaklı olmamış böylece hem müşterinin tasarruf etmesini sağlamış hem de cihazın üzerindeki orijinal parçaları korumak suretiyle optimum seviyede tamir olanağını sağlayarak güvenilir bir ortamda Öztiryakiler Servisi İzmir hizmetini sunmayı başarmıştır. Özel Servis istasyonumuzda tüm tamir ve onarım süreçleri müşterilerle şeffaf olarak paylaşılmakta olup aynı zaman da iş güvenliği kuralları çerçevesinde atölye merkezlerimizde makinelerinizin ve buzdolaplarınızın tamiri yapılmakta son testleri başarıyla tamamlandıktan sonra ürünler sizlere teslim edilmektedir. Eğer sizde Özel Servis statüsünde İzmir bölgesinde ekonomik fiyatlara Öztiryakiler markalı garantisi bitmiş ürünlerinizi tamir edecek bir servis istasyonu arayışı içerisindeyseniz bizlere iletişim kanallarımızda yer alan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıda tamirini yaptığımız ürün çeşitlerini görebilir arızalı ürününüzü seçerek o ürüne bakan Özel İzmir Öztiryakiler Teknik Servis ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Öztiryakiler Servisi Telefon Numarası

Özel İzmir Öztiryakiler Servisi hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0232 348 98 98 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.